LoadingAdd to favorites

Süpürrr! Orijinal indir

420
Süpürrr!

Süpürrr! bedava indir,

Başrol Oyunculuğunu Jess Molho üstlendiği Komedi Türünde Süpürrr! filmini full indir Oğuz temiz kalpli, üniversite mezunu ve işsiz bir delikanlıdır. Üç yıldır birlikte olduğu Naz’a deli gibi aşıktır ve Naz’ın çapkın patronu Alper’in genç kıza olan ilgisinden rahatsız olmaktadır. Yaşanan bir kavganın ardından ani bir karar ile Naz ile evlenmeye karar verir.
Ancak Naz’ın babası Cemal Bey, saplantılı bir biçimde kızını milli formayı giyen birisine vermeye and içmiştir. Çaresizlik içinde kalan Oğuz, sporcu olmanın yollarını aramaya başlar, başarısız denemelerin ardından tam umudunu yitirmeye başladığı anda televizyonda hiç bilmediği bir spor dalı görür; “curling”.
Oğuz ve çocukluk arkadaşları curling takımı kurarak kimsenin bilmediği bu spor ile kolay yoldan Milli Sporcu olmaya karar verirler. Ancak bu hiç kolay olmayacaktır. Alper’in kurduğu karşı takım ve işin resmiyete dönüşmesinin ardından curling’çi olma fikri içinden çıkılmaz bir hal alır. Yurtdışından getirtilen curling hocası Şuşu’nun hayatlarını cehenneme çevirmesinin yanısıra Curling Turnuvası’nın resmi olarak düzenlenme kararı ile iş çığırından çıkar.Seyircilerden 3.2 puan alan 2009 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Yesim Sezgin Başrol Oyunculuğunu Cem Kılıç üstlendiği Komedi Türünde Süpürrr! filmini tek link indir…

Süpürrr! tek link indir,

Süpürrr! Turbobit indir

http://turbobit.net/h9c8gyf6mfmj.html


Süpürrr! Orijinal indir indir
Yorumlar