LoadingAdd to favorites

Sürücü Adayı Türkçe indir

239
Sürücü Adayı

Sürücü Adayı turbobit indir,

Dram Türünde Driving Lessons filmini indir izle Utangaç ve ezilen Ben için bir başka korkunç yaz tatili gelip çatmıştır. 17 yıldır anormal şekilde tutucu ve geleneksel ev ortamında aşırı alıngan ve zorbalık eden annesiyle ve kilise çanını ona çaldıran sessiz, sakin yapılı papaz babasıyla yaşamaktadır. Diğer çocuklar eğlenirken, Ben bu değerli az sayıdaki haftayı incil derslerine giderek, annesiyle direksiyon kursu alarak ve yerel huzurevinde çalışarak geçirmektedir.

Ancak, hafif kaçık bir emekli aktris olan Evie’nin yanında çalışmaya başladığında Ben’in dünyası altüst olur. Hem kaba saba konuşan, hem saygın hem de çocuksu olan Evie, kesinlikle Ben’in ‘Selam İsa’ adlı tutucu cemaat dergisinde iş ilanlarına bakarken beklediği türde biri değildir. Evie Ben’in hayatına afet gibi bir güçle girer, onu kamp yapmaktan bahçede Shakespeare oynamaya ve sonunda kendi yaşında bir kızla tanışacağı Edinburgh festivaline gitmeye kadar bir dizi maceraya sürükler.

Evie’nin tuhaf ve çoğunlukla tamamen manyakça olan davranışları Ben’in inançlarını değiştirir ve onu ne olmak istediği düşüncesiyle yüzleşmeye zorlar.2006 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Jeremy Brock Başrol Oyunculuğunu Laura Linney üstlendiği Komedi Türünde Driving Lessons filmini ücretsiz indir…

Sürücü Adayı turbobit indir,

Sürücü Adayı Turbobit indir

http://turbobit.net/sf1qx1st8u7o.html


Sürücü Adayı Türkçe indir indir
Yorumlar