FavoriteLoadingAdd to favorites

Tanrıların Çekici Türkçe indir

271
Tanrıların Çekici

Tanrıların Çekici torrent film indir,

Seyircilerden 3.9 puan alan 2009 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Todor Chapkanov Başrol Oyunculuğunu Alexis Peters üstlendiği Aksiyon Türünde Hammer of the Gods filmini full hd indir Hammer of the Gods; Kardeşini bulmak için yola çıkan bir adamın savaşçıya dönmesi ve krallığını kurmasını anlatan mitolojik Thor’un hikâyesidir.
Mitolojik efsanelere göre Thor0 iki sihirli nesneye sahiptir. Bu nesnelerden biri Mjöllnir’dir. Adının anlamı “parçalayıcı” olan kocaman bir çekiçtir. Çekici Brokk ve Eitri isimli iki cüce kardeş yapmışlardır. Çekiç yapılırken Loki sinek kılığına girip cüceleri ısırarak rahatsız edince bir kaza olmuş, çekicin sapı kısalmıştır.
Bu iki cüce ayrıca bu çekice birçok farklı özellik vermiştir. Çekiç, Thor’un onu kolayca saklayabilmesi için küçülebilir. Ayrıca bir bumerang gibi, bir düşmana atılınca düşmana tüm gücüyle çarpar ve sahibinin ellerine geri döner. Thor kılık değiştireceği zaman çekici ile kendi yörüngesinde hızlıca döner. Fırtınaları çekici ile kontrol eder, yağmurları onunla yağdırır. Çekici ile evlilikleri ve nesneleri de kutsayabilir.
Onun güçlü olmasını sağlayan bir diğer sihirli nesne de altın bir kemerdir. Bu kemeri takar takmaz gücü ikiye, hatta üçe katlanır.
Ayrıca Thor’un iki tane keçisi vardır. Bu keçilerden birinin adı Tanngniost (Diş Çatırdatan) diğerinin adı da Tanngrisnir (Diş Gıcırdatan)dır. Bu keçilerin çektiği arabası yerde de gökte de gidebilir.Seyircilerden 3.9 puan alan 2009 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Todor Chapkanov Başrol Oyunculuğunu Daz Crawford üstlendiği Dram Türünde Hammer of the Gods filmini hızlı indir…

Hammer of the Gods bedava indir,

Tanrıların Çekici Turbobit indir

http://turbobit.net/nzfq1tlv7ufq.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir