LoadingAdd to favorites

Tatil Kitabı Orijinal indir

486

Tatil Kitabı ücretsiz indir,

Seyircilerden 6.4 puan alan 2008 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Seyfi Teoman Başrol Oyunculuğunu Ayten Tokun üstlendiği Dram Türünde Tatil Kitabı filmini indir Tatil Kitabı, Silifkeli bir ailenin bir yaz boyunca başından geçenleri, daha çok ailenin küçük oğlu Ali’nin bakış açısını ön plana çıkararak anlatıyor.
Filmin olay örgüsü, Ali’nin sert mizaçlı babası Mustafa ile ailenin diğer üyeleri arasındaki gerilimler üzerine kurulu. İstanbul’da askeri lisede okuyan büyük oğlu Veysel’in askeriyedeki kariyerini yarıda bırakarak üniversite sınavına girme isteğine şiddetle karşı çıkan Mustafa, çekingen ve içine kapalı bir çocuk olan Ali’yi de yaz tatilinde çalışıp kendisi gibi ticaret öğrenmeye zorlar.
Kendisini aldattığından şüphelenen eşi Güler ve geçmişte şehirde şansını denemiş, ama tutunamayıp Silifke’ye dönerek baba mesleğini sürdürmek zorunda kalmış kardeşi Hasan’la Mustafa arasında da sürekli bir gerginlik vardır. Tüm bu gerginlikler, limon tüccarı olan Mustafa’nın, iş için gittiği Ürgüp’ten dönüşte beyin kanaması geçirip komaya girmesiyle geri plana itilir. Başta, aileyi bir arada tutmak için Mustafa’nın yerini almak zorunda kalan Hasan olmak üzere, filmdeki karakterler belirgin bir şekilde değişir.Seyircilerden 6.4 puan alan 2008 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Seyfi Teoman Başrol Oyunculuğunu Osman Inan üstlendiği Dram Türünde Tatil Kitabı filmini hızlı indir…

Tatil Kitabı bedava indir,

Tatil Kitabı Turbobit indir

http://turbobit.net/j9j7gfvoe9u9.html

Yorumlar