FavoriteLoadingAdd to favorites

Tehlikeli Aklın Itirafları Türkçe indir

440
Tehlikeli Aklın Itirafları

Tehlikeli Aklın Itirafları tek link film dvdrip indir,

2002 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda George Clooney Başrol Oyunculuğunu Dick Clark üstlendiği Biyografi Türünde Tehlikeli Aklın Itirafları filmini hd indir Chuck Barris, büyüyen televizyon endüstrisi içinde genç, enerjik, daikkatini odaklayabilen ve kariyerinin zirvesinde biridir. Ancak, kendisini yoldan çıkaran ve onu gizli bir o kadar da tehlikeli bir dünyaya sürükleyen kuşku dolu bir diğer yanının farkına varır ki, o bir CIA ajanıdır. Barris, dinamik bir televizyon programının yapımcılığı ile entellektüel kesimin olumsuz tepkisine hedef olurken, bir yandan ilk kez denen ve değişik bir format içinde olan popüler televizyon oyunu ‘Newlywed Game’i yaratmakta, diğer yandan düzenli olarak Amerikan Hükümeti adına suikastler gerçekleştirmektedir. bu gizli dünyasını yükselen reytinglerle gizleyen Barris ‘The Dating Game’ şovuyla kazanan yarışmacı çiftleri, ya ‘Muhteşem Helsinki’ye, ya da ‘Romantik Berlin’e rüyalarının tatilini gerçekleştirmek üzere göndermektedir. bilinmeyen gerçek, çiftlerin gönderildikleri yarin Paris olmadığıdır . Çünkü üçkağıtçı Barris’in gerçek amacı, kendi gizli görevini bu şekilde kılıfına uydurmaktır.
Sahip olduğu bu iki ayrı eğlence ve casusluk dünyasının romantik çekiciliğinde rehavete kapılan Barris, kontrolünü kaybetmesi ve olayların sarpa sarmasıyla; fantezilerinin gizemli kadını ve kendisine gerçekten aşık bir başka kadının aşkı arasında kalır. Daha sonra Barris, ‘hastalık bulaştırıcı bir mikrop’ şeklinde itham edilmeye başlanırç Sonrasında ise hain bir çalışanının onu ele vermesi ile kendini bir kaosun ortasında bulur.
Barris, hayatının kontrolünü tekrar ele almak zorundadır. Her iki hayatının kontrolünü de…Yönetmenlik koltugunda George Clooney Başrol Oyunculuğunu Chelsea Ceci üstlendiği Biyografi Türünde Confessions of a Dangerous Mind filmini torrent indir…

Confessions of a Dangerous Mind ücretsiz indir,

Tehlikeli Aklın Itirafları Turbobit indir

http://turbobit.net/ixwq8oxawypd.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir