FavoriteLoadingAdd to favorites

Temel Parçacıklar Türkçe indir

227
Temel Parçacıklar

Elementarteilchen bedava film indir,

2006 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Oskar Roehler Başrol Oyunculuğunu Martina Gedeck üstlendiği Romantik Türünde Temel Parçacıklar filmini hd full indir Michael (Christian Ulmen) ve Bruno (Moritz Bleibtreu) yarı-kardeş / üvey kardeş olmalarına karşın çok farklıdırlar. Sadece annelerini (Nina Hoss) paylaşmaktadırlar. Oldukça serbest ve jet-set bir yaşam süren Michael ve Bruno’nun annesi, iki oğlunu, büyükanne ve büyükbabalarının yanına bırakmış ve onları ihmal etmiştir.
İçe dönük bir kişiliği olan moleküler biyolog Michael, genetik araştırmalardan başını kaldıramamaktadır. Bu yüzden de kendisine bir sevgili bulabilmekten çok uzaktır. Bruno ise, seksi yüceltmek adına fantazilerinin kölesi olarak bir bedel ödemektedir.
Her şey, bu iki adamın 30’lu yaşlarında aşkı yaşaması ile değişir. Michael yeniden çocukluk aşkı Anabelle (Franka Potente) ile bir araya gelir. Bruno ise Christiane (Martina Gedeck) ile seksüel anlamda tutkuları paylaşır ve bunlardan zevk alır. Şans tam da bu iki kardeşten yana gibi görünmesine karşın, zalim kaderin cilvesi sonucu, iki kardeşin sevdikleri kadınlar ciddi şekilde hastalanır. Bruno ve Michael bu durum karşısında şaşkına döner, durumun kötü etkileri ile uğraşmak ve karar vermek zorunda kalırlar. Ya zor da olsa ilişkilerini sürdürecek ya da eski yaşamlarına geri döneceklerdir.Yönetmenlik koltugunda Oskar Roehler Başrol Oyunculuğunu Franka Potente üstlendiği Dram Türünde Elementarteilchen filmini hızlı indir…

Elementarteilchen full hd film indir,

Temel Parçacıklar Turbobit indir

http://turbobit.net/jbutb1g96eam.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir