LoadingAdd to favorites

Tepe’nin Uşakları Orijinal indir

394
Tepe'nin Uşakları

Tepe'nin Uşakları indir,

Seyircilerden 5.0 puan alan 2013 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Ismet Eraydin Başrol Oyunculuğunu Koral Koç üstlendiği Komedi Türünde Tepe’nin usaklari filmini turbobit indir Film 1980 yılında, Trabzon’un Çiçeklidüz köyünde yaşayan delikanlı Hikmet’in, içinde beş yıldır sakladığı platonik aşkın hikâyesini anlatıyor.
Babası Almanya da işçi olarak çalışan Hikmet, kışın okumakta, yazın da köyde çobanlık yapıp annesine yardım etmektedir. İçinde beş yıldır sakladığı büyük sır artık kabına sığmamaktadır. Sabri ağanın kızı Züleyha’ya platonik olarak âşıktır. Fakat bir türlü O’na açılamaz. Arkadaşı Mecnun’dan aldığı fikirlerle, Züleyha’ya açılmaya karar verir. Fakat bu onun düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.
Köyün o sıcak yaz günleri, Eylül ayıyla birlikte yerini sonbahar rüzgârlarına bırakacaktır.
Tepe’nin Uşakları; Hikmet’in saf ve temiz aşkının yanında, Karadeniz’in sıcak ve içten insanlarının doğal halini sizlerin karşısına getiriyor.Yönetmenlik koltugunda Ismet Eraydin Başrol Oyunculuğunu Adem Eraydin üstlendiği Dram Türünde Tepe’nin usaklari filmini hızlı indir…

Tepe'nin Uşakları film indir,

Tepe'nin Uşakları Turbobit indir

http://turbobit.net/ofknqwk04ubu.html


Tepe’nin Uşakları Orijinal indir indir
Yorumlar