LoadingAdd to favorites

The Big Sick Film indir

735

The Big Sick hızlı indir,

Yönetmenlik koltugunda Michael Showalter Başrol Oyunculuğunu Zoe Kazan üstlendiği Romantik Türünde The Big Sick filmini indir Taze bir çift ilişkileri derinleştikçe aralarındaki kültürel farklılıklar yüzünden karşı karşıya gelmeye başlıyor.
Kumail’in Pakistan kökenli ailesi, İslami geleneklerini de yaşatmak adına görücü usulü bir evlilik istemekteler oğulları için. Söz konusu kız elbette ki Pakistan kökenli ve ailenin inançlarını paylaşan biri olmalıdır. Diğer tarafta ise kızlar Emily’nin gönlünü kaptırdığı gencin ait olduğu kültüre dair birçok ön yargısı, aklında yer etmiş afaki stereotipler bulunan Amerikalı bir anne-baba. Düğüm ise Emily’nin sebebi dahi bilinmeyen, amansız bir hastalığa yakalanmasıyla atılır. Kumail şimdi iki ailenin arasında bir köprü olmalı ve sevdiği kadının yaşam mücadelesine destek vermelidir.
Yönetmen koltuğunda Michael Showalter’ın oturduğu filmin başrollerini ise Matty Cardarople, Holly Hunter, Zoe Kazan üstleniyor.Yönetmenlik koltugunda Michael Showalter Başrol Oyunculuğunu Holly Hunter üstlendiği Romantik Türünde The Big Sick filmini ücretsiz indir…

The Big Sick hızlı indir,

The Big Sick Turbobit indir

https://turbobit.net/7vgjsm02tfzm.html

The Big Sick redbunker indir

http://www.redbunker.net/i2fxfoux6mr6/The.Big.Sick.2017.BRRip.XviD.AC3-EVO.avi.html

Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/5462602/the-big-sick.html

bedava-indir-hizli
Yorumlar