FavoriteLoadingAdd to favorites

The Expanse 1 Sezon 5 Bölüm indir

376
The Expanse 1 Sezon 5 Bölüm

The Expanse 1 Sezon 5 Bölüm indir izle,

The Expanse 1 Sezon 5 Bölüm turbobit bedava indir. İnsanlık güneş sistemini Mars’ı, Ay’ı, Asteroit Kuşağı’nı ve de ötesini kolonileştirmiştir. Fakat yıldızlar hâlâ erişilmezdir.
Jim Holden Satürn’ün halkaları ile Kuşak’taki maden istasyonları arasında mekik dokuyan bir buz şilebinin idari subayıdır. O ve mürettebatı Scopuli adındaki terk edilmiş bir gemiye rastladıklarında korkunç bir sırla karşılaşırlar. Bu birileri için uğruna cinayet işlenecek bir sırdır hem de Jim ile mürettebatının hayal bile edemeyecekleri bir ölçekte. Jim gemiyi oraya kimin ve niye bıraktığını bulamazsa güneş sisteminde savaş çıkacaktır.
Dedektif Miller bir kızı aramaktadır milyarlarca kişilik bir sistemdeki tek bir kızı. Fakat kızın ailesinde para boldur ve parayı veren düdüğü çalmaktadır. İpuçları onu Scopuli’ye ve isyancı sempatizanı Holden’a çıkardığında Miller bu kızın tüm olup bitenlerin anahtarı olabileceğini anlar. Holden ile Miller’ın Dünya hükümeti, Dış Gezegen devrimcileri ve gizli şirketler arasındaki ince bir çizgide yürümeleri gerekmektedir ve şans onlardan yana değildir. Fakat Kuşak’ta farklı kurallar geçerlidir ve küçük bir gemi bile evrenin kaderini değiştirebilir.The Expanse 1 Sezon 5 Bölüm türkçe altyazı indir…

The Expanse 1 Sezon 5 Bölüm reklamsız indir,

The Expanse 1 Sezon 5 Bölüm Turbobit indir

HDTV: http://turbobit.net/djtfdnoym6rb.html
720P: http://turbobit.net/pbxqyj0hsfoe.html

Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/3230854/the-expanse.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir