FavoriteLoadingAdd to favorites

The Simpsons 27 Sezon 13 Bölüm indir

283
The Simpsons 27 Sezon 13 Bölüm

The Simpsons dizi indir mobil,

Seyircilerden 8.9 puan alan 1989 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Mark Kirkland Başrol Oyunculuğunu Yeardley Smith üstlendiği Animasyon Türünde The Simpsons 27 Sezon 13 Bölüm hızlı indir Televizyon tarihinde bir çizgi dizi efsanesi!
Onları tanıtmaya ne hacet? İsimlerini söylemek yeterli. Gırtlağına düşkün Homer; dimdik duran saçlarıyla Marge; haylaz oğlan çocuğu Bart ve ailenin en duyarlı ve entelektüel kişisi Lisa… Tabii bir de komşuları Flanders’tan, bar sahibi Moe’ya, kentin sahibi zengin Bay Burns’e dek birbirinden renkli yığınla karakter. The Simpsons yetişkinlerin de çizgi film hastası olabileceğinin en büyük kanıtı.
Tuhaf görünüşleri ve sıradışı tavırlarıyla Amerika’da en uzun süreyle yayında kalma rekorunu kıran “The Simpsons”, yayın hayatına 1987 yılında Tracy Ulmann Show’da kısa skeçler olarak başladı. Animasyon dünyasında çığır açan bu “uçuk” aile, yarım saatlik çizgi dizi formatına dönüştürülürken orijinal karakterlerin görünüşleri de değişti. Kısa bir süre sonra da televizyon tarihinin en önemli yapımlarından biri oldu.The Simpsons 27 Sezon 13 Bölüm hızlı indir…

The Simpsons tek parça dizi indir,

The Simpsons 27 Sezon 13 Bölüm Turbobit indir

http://turbobit.net/c6mgqnb58d6s.html

Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/0096697/the-simpsons.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir