FavoriteLoadingAdd to favorites

Tiffany’de Kahvaltı Türkçe indir

238
Tiffany'de Kahvaltı

Tiffany'de Kahvaltı indir,

1961 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Blake Edwards Başrol Oyunculuğunu Buddy Ebsen üstlendiği Dram Türünde Tiffany’de Kahvaltı filmini full hd indir Amerikan sinemacı Blake Edwards’ın yönetmenliğini üstlendiği 1961 çıkışlı sinema filmi “Breakfast at Tiffany’s” (Fiffany’de Kahvaltı), ülkemizde 1963 yılında vizyona girdi. Truman Capote’nin (bkz. “Capote”, “Infamous”) aynı adı taşıyan kitabından uyarlanan filmde Oscar Ödüllü aktris Audrey Hepburn ve 1994 senesinde hayatını kaybeden aktör George Peppard rol alıyor. Ayrıca, Oscar Ödüllü Amerikan aktris Patricia Neal ve 2003 senesinde hayatını kaybeden aktör Buddy Ebsen de filmde yer almakta. Filmle ilgili tuhaf bir notu da ekleyelim; Capote, kitabının film olacağını öğrenince Hepburn’un oynayacağı başkarakter için Marilyn Monroe’yi düşünmüş. Marilyn, bilinmeyen nedenlerden dolayı filmde yer almadı ve 1962 senesinde hayatını kaybetti.
Holly, bir apartman dairesinde yalnız başına yaşayan, hayatın yalnızca eğlenceli tarafını gören, umarsız ve yaşamını erkeklerden aldığı paralarla sürdüren genç bir kadındır. Tesadüf eseri tanıştığı ve üst katına taşınan genç adam Paul ise, Holly ile daha ilk günden tuhaf bir ilişki içerisine girmiş, genç kızın hızına zor da olsa ayak uydurmuştur.
Zengin erkeklerle yemeğe çıkıp, para alan Holly, arkadaş canlılıüğı sayesinde yeni komşusu Paul ile zamanla yakın bir arkadaşlık kurar. Ancak, isimsiz kedisi ve kendisine ait olmayan adıyla mutluluk oyunu oynayan genç kadın, çok geçmeden hayatın eğlenceli olmayan yönüyle de tanışacaktır.Breakfast at Tiffany’s filmini hd indir…

Breakfast at Tiffany's full film indir tek link,

Tiffany'de Kahvaltı Turbobit indir

http://turbobit.net/a2uil9htnnle.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir