LoadingAdd to favorites

Tinker Bell ve Kayıp Hazine Türkçe indir

1263

Tinker Bell ve Kayıp Hazine full film indir,

Başrol Oyunculuğunu Jesse McCartney üstlendiği Animasyon Türünde Tinker Bell ve Kayıp Hazine filmini hızlı indir Çiğ düşmeden önce ışıl ışıl bir mavi ay doğacak, acaba bu ay, kayıp olanı bulman için gereken yolu aydınlatabilecek mi?
Dünyanın en sevimli perisiyle, hayal gücünün derinliklerinde yepyeni bir maceraya uçmaya hazırlanın! Bu yıl Sonbahar Şenlikleri size yepyeni heyecanların sözünü veriyor. Mavi hasat ayı doğacak ve periler sihirlerinin kaynağı olan Peritozu Ağacı’nı yeniden kurabilmek için değerli aytaşını kullanacaklar.
Fakat Tinker Bell istemeden tüm Peri Adası’nı tehlikeye atınca her şeyi yoluna koymak için okyanusları aşarak gizli bir maceraya atılmak zorunda kalır. Arkadaşları Terence ve göz kamaştırıcı yaramaz ateş böceği Blaze ile Tinker Bell; şaşırtıcı ve yepyeni bir dünyaya adım atarak hayatlarının en büyük hazinesini keşfeder.2009 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Klay Hall Başrol Oyunculuğunu Raven-Symoné üstlendiği Macera Türünde Tinker Bell and the Lost Treasure filmini turbobit indir…

Tinker Bell ve Kayıp Hazine ücretsiz indir,

Tinker Bell ve Kayıp Hazine Turbobit indir

https://turbobit.net/we3gzsbkvsr6.html

Tinker Bell ve Kayıp Hazine redbunker indir

http://www.redbunker.net/1lpgp1x4ntgh/Tinker.Bell.ve.Kayip.Hazine.2009.TR.DVDRip.XviD.avi.html

bedava-indir-hizli
Yorumlar