LoadingAdd to favorites

Too Big to Fail Türkçe indir

768

Too Big to Fail tek part film indir mobil,

Seyircilerden 0.0 puan alan 2011 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Curtis Hanson Başrol Oyunculuğunu John Heard üstlendiği Dram Türünde Too Big to Fail filmini hızlı indir 2008’de ABD, Büyük Bunalım’dan bu yana en büyük krizin eşiğinde, kahramanımız ise Maliye Bakanı.
Oscarlı yönetmen Curtis Hanson, yazar Andrew Ross Sorkin’in 2008’deki Wall Street mali krizi hakkındaki kitabını, kadrosu yıldızlarla dolu bir dokü-dramaya dönüştürmüş.
ABD ekonomisi düşüşe geçerken, Maliye Bakanı Henry Paulson (William Hurt), kendini Wall Street’teki başrol oyuncuları ve Washington, D.C.’deki iktidar sahipleri arasında sıkışmış bulur. Neyse ki, ülke Büyük Bunalım’dan bu yana en tahrip edici mali yıkıma dalmadan birkaç hafta önce, her iki yandaki güçler de ekonomiyi felaketin eşiğinden döndürmeye çalışır.
Hanson Los Angeles Times’a, “Stüdyolar dramlardan kaçıyor” demiş. “Ve görünürde bu film oturup sadece konuşan birkaç bankacı hakkında.” Doğrusu, öyle. Ama Too Big to Fail’ın bir HBO draması olması sayesinde o kişileri Ed Asner, Billy Crudup, Paul Giamatti, James Woods, Tony Shalhoub gibi aktörler oynuyor.Too Big to Fail filmini reklamsız indir…

Too Big to Fail tek part film indir,

Too Big to Fail Turbobit indir

http://turbobit.net/l3of2uu9yli0.html

Yorumlar