FavoriteLoadingAdd to favorites

Toprağın Tuzu Türkçe indir

706
Toprağın Tuzu

Toprağın Tuzu tek link film indir,

Toprağın Tuzu kota dostu m720p bluray indir link eklendi 14 Şubat 2016, Yönetmenlik koltugunda Juliano Ribeiro Salgado Başrol Oyunculuğunu Juliano Ribeiro Salgado üstlendiği Belgesel Türünde Toprağın Tuzu filmini torrent indir Fotoğraf sanatçısı ve kaşif Sebastião Salgado, kırk yıl boyunca insanlığın her daim değişime uğrayan karakterinin izini sürüp dünyanın yakın tarihte deneyimlediği açlık, göç ve uluslararası anlaşmazlıklar gibi önemli olaylara tanık olmuş ve bunları ölümsüzleştirmişti. Sanatçı bu kez modern uygarlık tarafından henüz zarar görmemiş toprakların keşfine çıkıp Vrangel Adası, Batı Papua ve Brezilya’nın Panatanal bölgesi gibi yerlerde sıradışı çekimler yapıyor. Belgesel, bir fotoğrafçının oğluyla çalışma ilişkisine ve Salgadoların aile yaşantısına da değinen dokunaklı bir çalışma. Salgado’nun bu doğa turunda yönetmenlik olarak ona eşlik eden isimler, kendi oğlu Juliano Ribeiro Salgado ve ünlü yönetmen Wim Wenders.
Belgesel, yakın tarihteki uluslararası uyuşmazlıklara, açlığa ve toplu göçlere tanıklık eden dünyaca ünlü fotoğrafçı Sebastião Salgado’nun, gezegenin güzelliğini, el değmemiş toprakları, vahşi hayvan ve bitkileriyle muazzam insanlık manzaralarını keşfetme öyküsünü anlatıyor.
Fotoğrafçı Sebastio Salgado, oğlu Juliano ile çıktıkları bir seyahate, dışarıdan üçüncü bir bakış açısı olarak Wim Wenders’ın da eşlik etmesini isteyince, Wenders bu seyahatleri belgesel filmi yapmaya karar verir. Belgesel, bir fotoğrafçının çalışmasını hayata geçirdiği sırada baba-oğul ilişkisine ve Salgadoların aile yaşantısına da değinen dokunaklı bir çalışma.2014 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Juliano Ribeiro Salgado Başrol Oyunculuğunu Hugo Barbier üstlendiği Belgesel Türünde The Salt of the Earth filmini indir…

Toprağın Tuzu full film indir hd,

Toprağın Tuzu Turbobit indir

Türkçe BRRip: http://turbobit.net/xkrutn22sb2y.html
Türkçe m720p: http://turbobit.net/xlvnj9cb3gjc.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir