LoadingAdd to favorites

Unutulmayanlar Orijinal indir

540

Unutulmayanlar hızlı indir,

Başrol Oyunculuğunu Göksel Arsoy yaptığı Komedi Türünde Unutulmayanlar filmini full indir Eski Yeşilçam yönetmeni Aziz, aşık olduğu kadının; Leyla’nın seks filminde oynamasıyla yıkılıp İstanbul’u terk etmiştir. İnatçı adam 30 yıl sonra varını yoğunu satıp koltuğunun altındaki senaryoyu filme çekmek üzere İstanbul’a döner.
İstanbul’a gelir gelmez Aziz’in ilk işi ‘eski dostları’ bulmak olur. Yaşlı ekip elemanları bu fikirle birlikte heyecanlanırlar ama hiçbiri Aziz’in bıraktığı yerde, bıraktığı gibi değildir. Köprünün altından çok sular akmıştır. Hemen hepsi sinemadan uzaklaşmış, başka işler yapmaktadır. Aziz’in kararlı tavrı, yaşlı ekibi filmi çekebileceklerine inandırır. Arkadaşları Aziz’in bu senaryoyu zamanında Leyla için yazdığını bilirler, onu oynatmayı önerirler. Aziz şiddetle reddeder. Arkadaşları anlar ki; yaralar hala tazedir, Aziz Leyla’yı içinden söküp atamamıştır.
Belli ki Aziz ve Leyla’yı zorlu hesaplaşmalar bekliyordur.Başrol Oyunculuğunu Nevra Serezli üstlendiği Dram Türünde Unutulmayanlar filmini turbobit indir…

Unutulmayanlar hızlı indir,

Unutulmayanlar Turbobit indir

http://turbobit.net/afii8fgpehpe.html

Yorumlar