FavoriteLoadingAdd to favorites

Unutulmaz Titanlar Türkçe indir

250
Unutulmaz Titanlar

Remember the Titans ücretsiz film indir,

Seyircilerden 7.8 puan alan 2000 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Boaz Yakin Başrol Oyunculuğunu Denzel Washington üstlendiği Dram Türünde Unutulmaz Titanlar filmini hd indir 1971 yılı Virginia eyaletinin Alexandria kenti… Lise futbolu, yöre halkının herşeyidir. Eyalet yetkililerinin kararıyla siyahlarla beyazların lisesi birleştirilince, bu büyük futbol sevgisinin bir testten geçmesi kaçınılmaz hale gelir. Çünkü siyahlar ve beyazlardan karma yapılarak kurulan T.C. Williams High Titans takımının başına siyah koç Herman Boone ( Denzel Washington ) getirilmiş, takımın eski koçu Bill Yoast ise ( Will Patton ) onun yardımcılığına verilmiştir.

Titanların başına Boone’un getirilmesi riskli bir durum olsa da, Boone ve Yoast, birbirlerinde futbolun ötesinde ortak noktalar bularak birlikte çalışmayı öğrenirler. İkisi de onurlu, sağlam ve çalışma prensiplerine bağlı olan Boone ve Yoast, çok farklı altyapılardan geliyor olsalar da, birbirlerine öfke duyan siyah ve beyaz öğrencilerden oluşan takımı sürekli kazanan bir ekip yapmakla kalmayıp, takımın elemanlarını sorumlu ve özenli gençler haline getirmek için rehberlik ederler.

Onların birlikte çalışma kararını, yöre halkının tutuculuğu ve hoşgörüsüzlüğü bile engelleyemeyecektir. Zirveye yükselme istekleri ve spora duydukları büyük sevgi, ömür boyu sürecek dostluklarının başlangıcını oluşturur. Bugün tarihe bakıldığında onların isminin hatırlanmıyorsa, bunun sebebi Virginia halkının sadece takımın başarısını hatırlayıp ‘ Unutulmaz Titanlar ‘ demesidir.Remember the Titans yapımını indir…

Unutulmaz Titanlar tek link film indir,

Unutulmaz Titanlar Turbobit indir

http://turbobit.net/y4w1vghh5px3.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir