FavoriteLoadingAdd to favorites

Uzay Yolu 2 Türkçe indir

225
Uzay Yolu 2

Uzay Yolu 2 ücretsiz indir,

Uzay Yolu II: Han’ın Gazabı yapımını bedava indir Genetik olarak bir superman gibi geliştirilmiş olan Khan megalomanyak ve tehlikeli bir suçlu olduğundan yıllar önce ıssız Ceti Alpha 5 gezegenine sürülmüştür. Oğlunun ölümü ve kendi bahtsız kaderinden ötürü Kaptan Kirk’ü suçlamakta ve intikam hisleriyle yanıp tutuşmaktadır.

Komutan Chekov yanlışlıkla Khan’ın olduğu yere ışınlanınca, bu tehlikeli düşman sonunda aradığı fırsatı bulur. Kurbanlarının beynini kontrol etmeye yarayan parazimsi bir yaratığı kullanan Khan Yıldızgemisi Reliant’ı ele geçirmeyi başarır. Gemiyi ve bir araştırma projesinden yağmaladığı ekipmanı kullanarak Kirk’ü yoketmeyi planlamaktadır. ‘Genesis Effect’ isimli projenin asıl amacı sıfırdan bir gezegende canlı yaşamını başlatmaktır. Ancak ekipmanın yeni dünyalar yaratmaya vakıf olan kudreti, aynı zamanda varolanları yoketmeye de imkan tanımaktadır.

Kirk ve ekibi bir kez daha tüm güçleri ve cesaretleriyle arkadaşlarını kurtarmak ve Khan’ı sonsuza dek susturmak zorundadırlar.Seyircilerden 7.7 puan alan 1982 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Nicholas Meyer Başrol Oyunculuğunu William Shatner üstlendiği Dram Türünde Star Trek: The Wrath of Khan filmini hızlı indir…

Star Trek: The Wrath of Khan full film indir tek link,

Uzay Yolu 2 Turbobit indir

http://turbobit.net/1bs8ycicrxps.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir