FavoriteLoadingAdd to favorites

Uzay Yolu 7 Türkçe indir

225
Uzay Yolu 7

Uzay Yolu 7 filmini indir,

Aksiyon Türünde Uzay Yolu 7 : Yeni Nesil filmini indir izle Uzay Yolu serisinin yedinci filmi olmakla beraber ikinci TV dizisi olan Uzay Yolu: Yeni Nesil’in (Star Trek: Next Generation) ilk sinema filmidir.
23. yüzyılın sonlarında Yıldız Gemisi Atılgan’ın yeni nesil bir versiyonu üretilir. Bu yolculuğa Kaptan Kirk başta olmak üzere Scotty ve Pavel Chekov onur konuğu olarak katılır. Ancak seyahat bir felakete dönüşür; kaynağı bilinmeyen gizemli bir enerji iki ulaşım gemisini kendine doğru çekmektedir ve Atılgan bu gemileri kurtarmak zorundadır. Kaptan Kirk bunlardan bir tanesini kurtarmayı başarır, ama bu onun hayatına mal olur.
Olayın üzerinden yetmiş sekiz sene geçmiştir. Artık Atılgan’ın başında Kaptan Jean-Luc Picard vardır. Picard komutaya geçtiğinde onu zorlu bir görev beklemektedir. Soren adındaki çılgın bir bilim adamı yıldız sistemini ele geçirme planları yapmaktadır. Picard’a bu zorlu düşmanı alt etmede yalnızca bir kişi yardım edebilir; ama o da yetmiş sekiz sene önce ölen Kaptan Kirk’ten başkası değildir.Yönetmenlik koltugunda David Carson Başrol Oyunculuğunu Patrick Stewart üstlendiği Macera Türünde Star Trek: Generations filmini beklemeden indir…

Star Trek: Generations tek link indir,

Uzay Yolu 7 Turbobit indir

http://turbobit.net/4jzi3k72i5qe.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir