LoadingAdd to favorites

Uzun Kabus Türkçe indir

281

Uzun Kabus ücretsiz indir,

Seyircilerden 3.2 puan alan 2018 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Sylvain White Başrol Oyunculuğunu Alex Fitzalan üstlendiği Gizem Türünde Uzun Kabus filmini bedava indir İnternette gerek şehir efsanelerine konu olmasıyla gerekse de tuhaf video oyunlarında insanları korkutan bir figüre dönüşmesiyle kısa sürede fenomen olan Slender Man en sonunda sinemaya da uyarlandı. Slender Man’ın tasarımı 2009 yılında yapılan bir Photoshop yarışmasında birinci olan Eric Knudsen’e ait.
Bu tasarım daha sonra farklı internet forumlarında hem şehir efsaneleriyle ilişkilendirildi hem de birbirinden ilginç kurgusal korku hikayelerine konu oldu ancak tüm dünya Slender Man’i 2014 yılında yaşanan inanılmaz bir cinayetle tanıdı. ABD’nin Wisconsin bölgesinde yaşayan 12 yaşındaki iki kız çocuğu, arkadaşlarını Slender Man’le tanıştırma vaadiyle kandırarak ormana götürmüş ve tam 19 kez bıçaklayarak öldürmüştü! Kan donduran cinayet ertesi iki küçük katil suçu Slender Man’e atmışlardı.
Filmin bu bahsettiğimiz cinayeti değil, kurgusal bir senaryoyu konu edindiğini belirtelim.Korku Türünde Slender Man filmini full indir…

Uzun Kabus turbobit indir,

Uzun Kabus Turbobit indir

https://turbobit.net/zz6bk970zos5.html

bedava-indir-hizli
Yorumlar