FavoriteLoadingAdd to favorites

Var Olmayan Ülke indir

272
Var Olmayan Ülke

Neverland hızlı indir,

2011 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Nick Willing Başrol Oyunculuğunu Charlie Rowe üstlendiği Fantastik Türünde Var Olmayan Ülke dvdrip indir Yüzyıl Londra’sının sokaklarında büyüyen yetim Peter (Charlie Rowe) ve onun yankesici arkadaşları, akıl hocaları Jimmy Hook (Rhys Ifans) tarafından oyuna getirilir ve paha biçilemez, bazı inançlara göre büyülü olan bir küreyi çalarlar.
Bu küre, onları paralel bir dünya olan Neverland’a taşır. Burada zaman hep sabit kalır ve hiç kimse yaşlanmaz. Beyaz ormanların, görkemli şehirlerin ve Tinker Bell’in (Keira Knightley seslendiriyor) liderliğindeki ağaç ruhlarının bulunduğu korku ve heyacanın birlikte olduğu mistik bir yerdir.
Bu dünyada 18. yüzyıl korsanlarının lideri deli Elizabeth Bonny (Anna Friel) ve ağaç ruhlarının gizemini Bonny ve ekibinden yıllardır koruyan Holy Man liderliğindeki Amerikan kabilesi arasında süregelen bir mücadele vardır. Kayıp Çocuklar ve Hook da kısa süre içerisinde gizemli dünyanın kaderini sonsuza kadar değiştirecek bu savaşa dahil olurlar.Yönetmenlik koltugunda Nick Willing Başrol Oyunculuğunu Keira Knightley üstlendiği Macera Türünde Var Olmayan Ülke hd full indir…

Var Olmayan Ülke tek part dizi indir mobil,

Var Olmayan Ülke Turbobit indir

http://turbobit.net/nqri6cvt3pz1.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir