LoadingAdd to favorites

Vay Başıma Gelenler 2 Buçuk orjinal film indir

2068


Vay Başıma Gelenler 2 Buçuk indir

vay başıma gelenler 2 Buçuk orjinal indir Hayatını karın tokl*uğuna rol aldığı erotik filmlerle geçindiren Kerim’in en yakın arkadaşı Basit dışında pek kimsesi yoktur. Çaresizlikle sürüp giden hayatları, Kerim’in varlığından dahi haberdar olmadığı babasının ortaya çıkmasıyla kökünden değişir. Çünkü ölüm döşeğinde olan babası, can vermeden önce erkek çocuğunu görmeyi istemiştir.

Kerim’in bilmediğiyse bir hayli varlıklı bir adamın erkek çocuğu olduğu ve büyük bir kalıtın varisle*rinden biri olacağı gerçeğidir. Kerim en yakın arkadaşı Kolay’i de alarak babasının yaşadığı lüks malikanenin yolunu meblağ ve burada üvey annesi Peri ile üvey kardeşleri Düş ve Arif ile tanışır.

Her biri birbirinden enteresan özel*liklere sahip, herkesin birbirinden nefret ettiği yeni ailesi Kerim’in gelişiyle beraber büyük şaşkınlık yaşar; diğer yandan Kerim de en az onlar kadar şaşkındır. Kerim’i şoke eden bir diğer gerçek ise babasının saklı bir tarikatin öncüsü olduğudur. Kerim hem babası ve sahip olduğu sırlarla mücadele edip hem de yeni ailesiyle geçinmeye çalışırken kendini komik bir serüvenin içinde bulacaktır.

Vay.Basima.Gelenler.2.Bucuk.2014.BRRip.XviD_preview

KAFxlol

http://turbobit.net/tfeti2m29168.html

I8Fz4Wv

http://www.redbunker.net/ca9vbda9v4el/Vay.Basima.Gelenler.2.Bucuk.2014.BRRip.XviD.avi.html

Yorumlar