FavoriteLoadingAdd to favorites

Velvet Goldmine Film indir

155
Velvet Goldmine

Velvet Goldmine tek link film indir dvdrip,

Seyircilerden 7.0 puan alan 1998 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Todd Haynes Başrol Oyunculuğunu Jonathan Rhys Meyers üstlendiği Dram Türünde Velvet Goldmine filmini beklemeden indir New York’ta bir gazetede muhabir olarak çalışan Arthur’dan 70’lerin Glam Rock akımının en popüler isimlerinden biri olan Brian Slade’in kariyeri ve sahte ölümü hakkında haber yapması istenir. O dönemler bu akımdan fazlasıyla etkilenmiş olan Arthur araştırmasıyla beraber kendisi de eski günlere geri döner.

Bir gün sahnede izlediği rock star Curt Wild’ın çılgınlığından etkilenen Brian Slade kendine has bir tarz yaratır ve bütün gençlerin idolü haline gelir. Artık hepsi onunki gibi bir yaşam tarzını benimsemiştir. Ama sansasyon yaratmak için düzenlendiği sahte ölümü kariyerinin sonunu getirecektir.

Todd Haynes, Curt Wild ve Brian Slade karakterlerini bir döneme damgasını vurmuş Iggy Pop ve David Bowie’den esinlenerek yaratmıştır. Bu durumla ilgili bir sorunu olmadığını söyleyen Iggy Pop’un aksine, David Bowie gerçeklerin çarpıtıldığını iddia etmiş ve filme adını veren Velvet Goldmine şarkısının filmde kullanılmasına izin vermemiştir. Yine de Velvet Goldmine, 70’lere ve Glam Rock akımına dair doğru şeyler söyleyen tam anlamıyla esinlendiği dönem gibi uçuk-kaçık bir film.1998 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Todd Haynes Başrol Oyunculuğunu Jonathan Rhys Meyers üstlendiği Dram Türünde Velvet Goldmine filmini torrent indir…

Velvet Goldmine tek link film indir mail.ru,

Velvet Goldmine Turbobit indir

http://turbobit.net/1c3w5rkx6umx.html

Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/0120879/velvet-goldmine.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir