FavoriteLoadingAdd to favorites

Vol. İ Türkçe indir

357
Vol. İ

WALL·E tek parça film indir,

Yönetmenlik koltugunda Andrew Stanton Başrol Oyunculuğunu MacInTalk üstlendiği Bilim-Kurgu Türünde Vol. İ filmini hızlı indir Dünya gezegenini terk eden insanlar tarafından unutulduktan sonra, uzun yıllar boyunca yapayalnız yaşayan ve bu süre içinde programlandığı işle (çöp tasnifiyle) uğraşan robot WALL-E, günün birinde EVE adlı çok güzel bir arama robotuyla karşılaşır ve hayatı aniden yepyeni bir anlam kazanır.
WALL-E’nin elinde gezegenin geleceğinin anahtarının olduğunu keşfeden EVE, artık başka bir gezegende yaşayan ve dünyaya güvenlik içinde geri dönüş haberini heyecanla beklemekte olan insanlara bu bilgiyi rapor etmek için müthiş bir uzay yolculuğuna çıkar. Ancak WALL-E’ de boş durmamış, çok beğendiği EVE’in peşine takılarak onunla birlikte galaksiye açılmıştır. Beyazperdedeki gelmiş geçmiş en heyecan verici ve en yaratıcı komedi macerası böylece başlar.
Geleceğin daha önce hiç hayal edilmemiş vizyonlarını içeren bu filmde WALL-E’ye, aralarında bir hamamböceği ile bozuk robotlardan oluşan kahraman ruhlu bir topluluğun da yer aldığı birbirinden ilginç karakterler eşlik eder.Yönetmenlik koltugunda Andrew Stanton Başrol Oyunculuğunu Fred Willard üstlendiği Animasyon Türünde WALL·E filmini indir…

Vol. İ turbobit indir,

Vol. İ Turbobit indir

http://turbobit.net/okrtcarfl00d.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir