LoadingAdd to favorites

Yahşi Batı Orijinal indir

728

Yahşi Batı turbobit indir,

2009 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Ömer Faruk Sorak Başrol Oyunculuğunu Özkan Uğur üstlendiği Western Türünde Yahşi Batı filmini full indir Aziz Bey, ile Lemi Bey, 19. yüzyılın sonlarında padişah tarafından görevlendirilerek Amerika’ya giderler. Yanlarına da hediye olarak verilmek üzere çok değerli bir elmas taş ve yüksek miktarda para vardır. İkili Amerika’ya varınca, gidecekleri menzil için bir posta arabasına binerler.
Lemi Bey ile Aziz Bey bu yolculuk esnasında soyulurlar. Önce ellerinden elmas taş gider, sonra da paralarını kaptırırlar. İki Osmanlı, kaptırdıkları parayı tekrar toparlamak için ödül avcılığı yaparlar.
Gördükleri ‘Wanted’ ilanlarını kendilerine uyarlayıp, sırasıyla aranan haydutların yerine geçer ve ödül avcılığıyla para kazanmaya çalışırlar. Biri haydut olur, diğeri onu yakalar ve başlarına her defasında binbir olay gelir. Tam canlarından olacakken Aziz Bey aslında ödül avcısı olmadıklarını, Lemi Bey’in haydut olmadığını, ikisinin de Osmanlı olduğunu anlatmaya çalışır. Western Türünde Yahşi Batı filmini full indir…

Yahşi Batı tek link indir,

Yahşi Batı Turbobit indir

http://turbobit.net/3j8j4dm1vu18.html

Yorumlar