FavoriteLoadingAdd to favorites

Yahşi Batı

128
Yahşi-Batı-403

Yahşi Batı filmini indir,

Yahşi Batı orjinal brrip indirme link eklendi 25 Ocak 2016, Yahşi Batı filmini tek part indir Aziz Bey, ile Lemi Bey, 19. yüzyılın sonlarında padişah tarafından görevlendirilerek Amerika’ya giderler. Yanlarına da hediye olarak verilmek üzere çok değerli bir elmas taş ve yüksek miktarda para vardır. İkili Amerika’ya varınca, gidecekleri menzil için bir posta arabasına binerler.
Lemi Bey ile Aziz Bey bu yolculuk esnasında soyulurlar. Önce ellerinden elmas taş gider, sonra da paralarını kaptırırlar. İki Osmanlı, kaptırdıkları parayı tekrar toparlamak için ödül avcılığı yaparlar.
Gördükleri ‘Wanted’ ilanlarını kendilerine uyarlayıp, sırasıyla aranan haydutların yerine geçer ve ödül avcılığıyla para kazanmaya çalışırlar. Biri haydut olur, diğeri onu yakalar ve başlarına her defasında binbir olay gelir. Tam canlarından olacakken Aziz Bey aslında ödül avcısı olmadıklarını, Lemi Bey’in haydut olmadığını, ikisinin de Osmanlı olduğunu anlatmaya çalışır.Komedi Türünde Yahşi Batı filmini torrent indir…

Yahşi Batı hızlı indir,

Yahşi Batı Turbobit indir

Orjinal DvDRip: http://turbobit.net/n1r8bvm0e1e3.html
Orjinal BRRip: http://turbobit.net/3j8j4dm1vu18.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir