FavoriteLoadingAdd to favorites

Yamakasi 2 Türkçe indir

270
Yamakasi 2

Les fils du vent tek part film indir bedava,

Rüzgarın Çocukları filmini ücretsiz indir Yamakasi yedi yetenekli atletten oluşan bir gruptur. Kendilerine has ilginç bir spor geliştirmişlerdir ve bununla hayata meydan okumaktadırlar. Yüksek binalardan atlamakta, çatıdan çatıya çok tehlikeli sıçrayışlar gerçekleştirmekte, kısaca “hareketin sanatı” diye adlandırdıkları ilginç bir spor dalı ile gerek fiziksel gerekse ruhsal olarak kendilerini geliştirmektedirler.

10 yıl önce varoşlarda ortaya çıkan ve birkaç yıl içinde hızla yayılan YAMAKASI Grup üyeleri YAMAKASI filminde başrollerde oynamışlardı. 2001 yılında tüm dünyada aynı adla vizyona giren film sinema seyircisi için ilginç ve güzel bir deneyim olmuş aksiyona yeni bir soluk getirmişti.

The Great Challenge’da ise yönetmen Julien Séri Yamakasi Grup ile tekrar birlikte çalışmış ve inanılmaz çatı sahneleri ile gerilimi tekrar tırmandırmayı başarmıştır. Bu kez Londra ve Bangkok’ta yapılan çekimlerle Fransız akrobatlar kendi suçlu kimlikleri ile de başetmeyi öğreneceklerdir.Seyircilerden 4.7 puan alan 2004 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Julien Seri Başrol Oyunculuğunu Malik Diouf üstlendiği Macera Türünde Les fils du vent filmini hd full indir…

Yamakasi 2 tek link dvdrip film indir,

Yamakasi 2 Turbobit indir

http://turbobit.net/ee83lq5v1loa.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar

seaneren

3 ay önce

teşekkürler ses görüntü iyi

turbobit film indir | film indir | tek link film indir