FavoriteLoadingAdd to favorites

Yamyam 2004 Türkçe indir

254
Yamyam  2004

La peau blanche tek part film izle,

Başrol Oyunculuğunu Marianne Farley üstlendiği Korku Türünde Yamyam filmini dvdrip indir Thierry’nin (Marc Paquet) bir kadında en nefret ewttiği özellik aşırı beyaz tendir. Yeni tanıştığı Claire (Marianne Farley) neredeyse şeffaf denebilecek kadar beyaz bir tene sahiptir. Yine de ona sırılsıklam aşık olmaktan kendini alıkoyamaz. Claire’in onu uzaklaştırma çabaları Thierry’nin duygularını daha da güçlendirmekten başka bir işe yaramaz.
Thierry, bu aşk yüzünden en yakın dostu Henri’nin (Frederic Pierre) gözlerinin önünde eriyip bitmektedir. Ancak, Claire’in kızkardeşinin Henri’ye vahşice saldırdığı ortaya çıkınca Thierry, Claire ve onun gizemli aile bağları hakkında ne kadar az şey bildiğini fark eder.
“White Skin”, 2004 Toronto Film Festivali’nde, “En İyi İlk Film” ödülüne layık görüldü. Kara komedi, gotik romantik ve korku türleri arasında geçişler yapan “White Skin/La Peau Blanche”‘i izlemek, yönetmeninin deyimiyle”tuhaf bir deneyim”.Seyircilerden 6.0 puan alan 2004 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Daniel Roby Başrol Oyunculuğunu Marc Paquet üstlendiği Gizem Türünde La peau blanche filmini beklemeden indir…

La peau blanche indir,

Yamyam  2004 Turbobit indir

http://turbobit.net/8gv9tycxinmm.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir