LoadingAdd to favorites

Yanlış Zaman Yolcuları Orijinal indir

212
bedava-indir-hizli
Yanlış Zaman Yolcuları

Yanlış Zaman Yolcuları ücretsiz indir,

Yönetmenlik koltugunda Aren Perdeci Başrol Oyunculuğunu Sinem Tuncer üstlendiği Dram Türünde Yanlış Zaman Yolcuları filmini torrent indir Geçmişinden kurtulmak için ne kadar ileri gidersin?
Genç bir yazar olan Mahir(30)yeni kitabı üzerinde çalışmaktadır. Fakat hayatında meydana gelen önemli bir olay onu yazmaktan uzaklaştırır. Hayatı tam bir kabusa dönüşür.
Çocukluğunun tüm anıları gözünde canlanır; Onu tek başına büyütmüş zarif ama güçlü annesi, sıcak komşuluk ilişkileri, karşı dairede yaşayan evin bakıcısı neşeli matmazel Sona, yazar Sermet Bey ve onun genç ve güzel kızı Aslı.
Mahir daha çocukken kendinden on yaş büyük olan Aslı’ya aşık olmuş, onun tüm gizli oyunlarının içine girmiş ve ona büyük bir tutkuyla bağlanmıştır. Geçmişin o renkli ve neşeli günleri şimdiki hayatının karanlığında Mahir’e bir sığınak olmuş, ilk aşkı Aslı onun için bir saplantıya dönüşmüştür.
Mahir’in bu zor günlerinde karşı evin artık yaşlı bakıcısı Madam Sona bile ona yardım edemez. Fakat yayınevi Mahir’e yeni kitabını bitirmesi için baskı yapmaktadır. Ona bir hafta süre tanırlar. Kitap teslim edilmediği taktirde geçmişinin tüm izlerini taşıyan evine haciz konulacaktır.
Madam Sona bu kısa sürede ona yazmasını hızlandıracak bir sekreter bulmayı önerir. Mahir’in bunu kabul etmekten başka şansı yoktur.
Gelen genç ve güzel sekreterle (Sinem,20) Mahir çalışmaya başlar. Romanının baş kahramanı bellidir: Aslı. Aslı’nın romandaki sevgilisi de Mahir’den başkası değildir. Mahir bu romanla kendini Aslı’yla yaşıt hayal etmiş ve gerçek hayatında gerçekleştiremediği bu düşü romanında canlandırma fırsatı bulmuştur.
Bu roman geçmişinden izler taşımalıydı. Olaylar artık onun istediği gibi gelişebilir, karakterler onun istediği gibi hareket edebilirdi. Mahir’in romana başlamasıyla biz de bu masalsı yolculuğa yazarla beraber çıkarız. Mahir roman ilerledikçe uzun süredir sadece kendine sakaladığı geçmişini, Aslı’yı Sinem ile paylaşır.
Artık yazarla beraber hem geçmişi hem romanı hem de şimdisi arasında ilginç keşfe çıkarız ta ki Sinem geçmişin karanlık sorularına cevap arayana dek…Yanlış Zaman Yolcuları filmini turbobit indir…

Yanlış Zaman Yolcuları tek part indir,

Yanlış Zaman Yolcuları Turbobit indir

http://turbobit.net/nvf9x8xhxre2.html

bedava-indir-hizli
Yorumlar