FavoriteLoadingAdd to favorites

Yaşamın Kıyısında Orijinal indir

399
Yaşamın Kıyısında

Yaşamın Kıyısında indir,

Dram Türünde Yaşamın Kıyısında filmini bedava indir Adı Alman sinemasının kar hanesine yazılı Fatih Akın, Türkiye ve Almanya arasında gidip gelerek, iki ana-kız ve bir baba-oğulun karmaşık, dokunaklı hikayelerini sesini yükseltmeden anlatıyor. Yaşamın Kıyısında, yönetmenin bir önceki filmi Duvara Karşı’nın aksine sakin bir tempo tutturmuş, izleyicisini düşünmeye iten bir hikayenin peşinde.
Yaşamın Kıyısında’nın altı ana karakteri olduğundan söz ettik. Bu iki anne, iki kız ve bir baba-oğul simetrik denebilecek çiftler oluşturuyorlar. Baba, Almanya’ya göç etmiş, Bremen’de yaşayan emekli ve dul Ali Aksu. Yeter Öztürk’le karşılaşınca yalnızlığına çare bulduğunu düşünüyor. Ona, fahişelik yapmaması için bir aylık bağlıyor, yanına taşınmasını istiyor. Yeter de zaten rahat değil, iki Müslüman Türk günahlarından vazgeçmesi için onu sıkıştırmış, o da “Pişmanım” demiş. Ali’nin oğlu Nejat Alman Edebiyatı profesörü. Babası kalp krizi geçirince Yeter’i daha iyi tanıma fırsatı buluyor.
Yaşamın Kıyısında, çocukların ve anne-babaların kaybolduğu bir film. Kuşaklar ve coğrafyalar arasındaki mesafe de işi büsbütün zorlaştırıyor. Akın’ın ortak yapım filmi, tesadüflerin gücünü ele alan hikayesiyle, pek çok ödülün yanı sıra Cannes’dan En İyi Senaryo ödülü de aldı.Seyircilerden 7.9 puan alan 2007 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Fatih Akin Başrol Oyunculuğunu Nursel Köse üstlendiği Dram Türünde Auf der anderen Seite filmini tek link indir…

Yaşamın Kıyısında beklemeden indir,

Yaşamın Kıyısında Turbobit indir

http://turbobit.net/t1aqsr977rmq.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir