FavoriteLoadingAdd to favorites

Yemekteydik ve Karar Verdim Orijinal indir

321
Yemekteydik ve Karar Verdim

Yemekteydik ve Karar Verdim film indir,

Dev Kadrosu ve büyük bütçesi ile oldukça ilgi toplayan Yemekteydik ve Karar Verdim yapımı indirme linkleri eklendi. Türkiye’de ilk kez bir kadın yönetmenin su altında hem film yönettiği, hem de oynadığı Yemekteydik ve Karar Verdim’de Görkem Yeltan yönetmenliğinin yanı sıra filmde bir sualtı eğitmenini canlandırıyor.
Her aile içinde bir fırtına büyütür. Bazen cılız bir rüzgâr bile bu fırtınanın kuvvetini arttırması için yeterlidir. Aile bireylerinin birbirlerine asla söylemeyecekleri sırlar, tozlu raflara kaldırılan ve asla kapağı açılmayacak dosyalar vardır. Bunlar yaklaşmakta olan fırtınanın sessiz habercileri olarak daima bir kuytuda sinsice bekler.
Rıza Gülsoy ve ailesi için de sayısız fırtına habercisi vardır. Kurban Bayramı’nda Gülsoy’ların yazlık evinde bir araya gelenler, Rıza’nın çocukları, torunları, kardeşi ve ailenin içinde herkes kadar yer edinmiş olan ahbaplarının oğludur. Mazide kalan tatlı anılar paylaşılır, bayramın gerekleri yerine getirilir, yemekler yenir, danslar edilir. Rıza’nın torunlarından birinin kaybolmasıyla korku dolu anlar başlar. Başına kötü bir şey gelmiş olacağı fikri her karakterin etrafında kara bir karga gibi dolanır.Yemekteydik ve Karar Verdim filmini İyi Seyirler Dileriz…

Yemekteydik ve Karar Verdim ücretsiz indir,

Yemekteydik ve Karar Verdim Turbobit indir

http://turbobit.net/dxvcuquni4is.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir