FavoriteLoadingAdd to favorites

Yeraltı Orijinal indir

561
Yeraltı

Yeraltı tek link film indir turbobit,

Yeraltı filmini bedava indir Zeki Demirkubuz’un Dostoyeski’nin ”Yeraltından Notlar” yapıtından esinlenerek senaryosunu yazdığı ve yönettiği ”Yeraltı” filmi, afişindeki ”Akıllı bir adam, kendine karşı acımasız değilse gururlu da olamaz” sözleriyle dikkati çekiyor.
Engin Günaydın, Nergis Öztürk, Serhat Tutumluer, Nihal Yalçın, Murat Cemcir, Feridun Koç, Serkan Keskin ve Sarp Apak’ın rol aldığı filmin konusu şöyle:
”Filmin başkarakteri Muharrem, nefret ettiği ve edildiği halde eski arkadaşlarının yemeğine kendisini zorla davet ettirir. Masum didişmeler, ufak kişilik gösterileri ile başlayan yemek, giderek dumanlanan kafaların etkisiyle utanç dolu geçmişe doğru yol almaya başlar. Gece pişmanlık, gözyaşları ve öfkeyle dolarken, rezillik karanlık sokaklara, fuhuş kokan otel odalarına taşar. Onlar hep birlikte, Muharrem tek başına olsa da kararlıdır. Pislik ya o gece temizlenecek ya da ölecektir. Yoksa sonsuza kadar kurtulamayacaktır bu utançtan.2012 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Zeki Demirkubuz Başrol Oyunculuğunu Nihal Yalçın üstlendiği Dram Türünde Yeraltı filmini full hd indir…

Yeraltı full film download,

Yeraltı Turbobit indir

http://turbobit.net/119vhxxa81nt.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir