FavoriteLoadingAdd to favorites

Yeraltı Peygamberi Türkçe indir

259
Yeraltı Peygamberi

Un prophète full indir,

2009 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Jacques Audiard Başrol Oyunculuğunu Hichem Yacoubi üstlendiği Suç Türünde Yeraltı Peygamberi filmini hızlı indir Malik Djabena altı yıl hapis cezasını tamamlamak üzere bir Fransız hapishanesine kapatıldığında ne okuması ne yazması vardır. Henüz 19 yaşındaki bu kimsesiz yeni mahkum, hapishanedeki diğer mahkumlara göre çok çelimsiz ve kırılgandır. Arapların ve Korsikalıların yoğun olduğu hapishaneyi yöneten Korsikalı çete lideri, Malik’i köşeye sıkıştırır ve ona bazı görevler verir. Malik, görevlerini yerine getirdikçe sertleşip güçlenir ve liderin güvenini de kazanmaya başlar. Fakat Malik cesur ve uyanık bir gençtir; hapishane hiyerarşisi içerisinde yavaş yavaş yükselirken kendine ait bazı planlar da geliştirir.
Cannes Film Festivalinde Büyük Jüri Ödülü kazanan Yeraltı Peygamberi, tutkulu, derin ve çok etkileyici bir sinema başyapıtı. Baba serisi gibi, yeraltı dünyasının karanlık ve kasvetli labirentine dalıyor ve orada gördüğü hiçbir şeyi saklamıyor.
Sight & Sound dergisi tarafından 2009’un en iyi filmi seçilen Yeraltı
Peygamberi, sinemanın gücünü ispatlayan filmlerden.Seyircilerden 7.9 puan alan 2009 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Jacques Audiard Başrol Oyunculuğunu Tahar Rahim üstlendiği Dram Türünde Un prophète filmini beklemeden indir…

Un prophète bedava tek link film indir,

Yeraltı Peygamberi Turbobit indir

http://turbobit.net/mghou4bjmfnx.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir