LoadingAdd to favorites

Yola Geldik Orijinal indir

1381

Yola Geldik ücretsiz indir,

2016 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Haydar Isik Başrol Oyunculuğunu Orhan Aydin üstlendiği Komedi Türünde Yola Geldik filmini hızlı indir Kutay ve Yusuf bir akaryakıt istasyonunda beraber çalışmaktadırlar. Çalıştıkları istasyonun hatırı sayılır bir miktarda parasını, Beyoğlu barlarında yerler. Akaryakıt istasyonunun sahibi Ethem Bey, kasadaki bu para açığını fark eder.
Kutay ve Yusuf bu para açığını kapatmanın yollarını ararlar ancak parayı bir türlü tedarik edemedikleri için işlerinden kovulurlar. Ardından istasyona bırakılan emanet aracı da alarak sırra kadem basan ikili, tesadüfen yollarının kesiştiği Osman Nuri ve Selman ile geri dönüşü olmayan yollara ve başlarından belanın eksik olmayacağı maceralara girerler. Yeraltı dünyasının önemli mafya liderlerinden Toto Cemal ve Arnavut Salih’e ait olan malları ellerinde tutarak zengin olma peşine düşen dört arkadaş, aslında farkında olmadan büyük bir belanın tam ortasında kalırlar.
Kutay’ın annesi ve sözlüsü Feleknaz ise, Toto Cemal tarafından kaçırılarak alıkonulur.Başrol Oyunculuğunu Irfan Aslanhan üstlendiği Komedi Türünde Yola Geldik filmini hızlı indir…

Yola Geldik tek part indir,

Yola Geldik Turbobit indir

Sansürlü HDRip: http://turbobit.net/4jvwo6775i56.html
Sansürsüz 720p: https://turbobit.net/q1z9dwxk08rf.html
Sansürsüz 1080p: https://turbobit.net/4r9ybw8ait0r.html

Yorumlar