FavoriteLoadingAdd to favorites

Zor Saatler Türkçe indir

946
Zor Saatler

Zor Saatler tek parça film indir,

2016 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Craig Gillespie Başrol Oyunculuğunu Ben Foster üstlendiği Gerilim Türünde Zor Saatler filmini indir izle Disney’in “Zor Saatler” filmi sahil güvenlik tarihindeki en büyük tekne kurtarma operasyonunu konu alan gerçek bir hikayedir. Craig Gillespie’nin yönetmenliğini yaptığı filmde Chris Pine; Akademi Ödüllü ve Altın Küre adayı Casey Affleck; Ben Foster; Holliday Grainger; John Ortiz ve Eric Bana rol alıyor.
18 Şubat 1952’de İngiltere’nin doğu kıyılarını kasıp kavuran ve yoluna çıkan tüm gemileri altüst eden fırtına, Boston’a bağlı SS Pendleton T-2 petrol tankerini de ikiye parçalar. Hızla batan gemide 30 kişilik mürettebat bulunmaktadır. Mürettebatın yetkili görevlisi olan mühendis Ray Sybert korkuya kapılan ekipte kontrolü ele almaya karar verir ve Doğu Kıyısı’nı vuran en kuvvetli fırtınaya karşı mürettebatın birlikte mücadele etmesi için çalışır.
Bu esnada felaketin haberi Chatham, Massachusetts’ta bulunan Amerikan Sahil Güvenlik ofisine ulaşmıştır. Sahil Güvenlik yetkilisi Daniel Cluff (Eric Bana) gemiyi kurtarmak için bir kurtarma teknesi göndermeye karar verir. Bütün zor koşullara rağmen, kaptan Bernie Webber komutasındaki dört sahil güvenlik yetkilisi ekipmanı yetersiz, tahtadan yapılmış küçük can kurtaran botuyla dev dalgalara ve fırtınalara karşı yola çıkarlar.The Finest Hours yapımını dvdrip indir…

Zor.Saatler.2016.TR.BRRip.XviD_preview

Ekran Görüntüsü (Caps) Göster

Zor Saatler Turbobit indir

Türkçe V2 BRRip: http://turbobit.net/7vdlu65m5t4m.html
Türkçe V1 BRRip:http://turbobit.net/qmchr4zl3kjn.html
Türkçe 720p: http://turbobit.net/qh2azrggrzfm.html
Türkçe 1080p: http://turbobit.net/55n2pxo29ztg.html
Türkçe m720p: http://turbobit.net/psotkm4ksh7a.html
Türkçe m1080p: http://turbobit.net/x6f9827h7p5j.html
Türkçe 3D: http://turbobit.net/27yijtt8qtn6.html
Türkçe m3D: http://turbobit.net/l2z7jgzopdr7.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir