LoadingAdd to favorites

Goodbye Christopher Robin Türkçe indir

1090

Goodbye Christopher Robin full film indir,

Başrol Oyunculuğunu Vicki Pepperdine üstlendiği Tarihi Türünde Goodbye Christopher Robin filmini ücretsiz indir “Winnie the Pooh”un yaratıcısı A. A. Milne’ı temel alan filmde fenomen çizgi karakterlerin yaratım sürecini yer alırken, bir yandan da Milne’in, oğlu Christopher Robin’in oyuncaklarıyla kurduğu ilişkiden nasıl ilham aldığını görüyoruz.
Babası Alan Alexander Milne, annesi Daphne ve dadısı Olive ile sakin bir hayat süren Christopher oyuncakları kurduğu ilişki ile babasına ilham veriyor ve ikonik karakter Winnie’nin ortaya çıkmasını sağlıyor. Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra büyüleyici masallar ile İngiltere’ye umut ve rahatlık getiren bu kitaplar bir anda büyük bir başarıya ulaşıyor ve Christopher’ın hayatı değişiveriyor. Ancak dünyanın gözü Christopher Robin’deyken tekrar aile olabilmenin bedeli ne olacak?
Milne’i Gleeson canlandırırken, Milne’in eşi Daphne’yi ise Robbie oynuyor. Dadı Olive Kelly Macdonald ile can bulurken, filmin küçük Christopher’ını ise Will Tilston canlandırıyor. Biyografik yapımın yönetmen koltuğunda ise Marilyn ile Bir Hafta ile biyografi türüne aşina yönetmen Simon Curtis oturuyor.Seyircilerden 7.2 puan alan 2017 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Simon Curtis Başrol Oyunculuğunu Will Tilston üstlendiği Tarihi Türünde Goodbye Christopher Robin filmini tek link indir…

Goodbye Christopher Robin turbobit indir,

Goodbye Christopher Robin Turbobit indir

https://turbobit.net/29sgk0f3ep3l.html

Goodbye Christopher Robin redbunker indir

http://www.redbunker.net/9416psjgazty/Goodbye.Christopher.Robin.2017.TR.BRRip.XviD.avi.html

bedava-indir-hizli
Yorumlar